הילה ורדי, מומחית לילדים ולמתבגרים

ה"אני מאמין" שלי

הילה ורדי - אימון אישימי כותב את תסריט חייך ? האם אתה הבמאי או אחד הניצבים ? לכל דבר שקורה בחיים יש סיבה. אין מיקריות. כל אחד יודע מהי האמת הפנימית שלו, יודע מה עליו לעשות על מנת ליצור חיים שונים מיוחדים יותר עבורו אולם רובנו איבדנו את הקשר הפנימי הזה עקב שגרת חיים, עומס, רעשים שונים מסביבה

מטרת תהליך האימון היא לגלות מחדש את האני הפרטי, לבחון ולגלות מי אנחנו באמת, מהן השאיפות, הרצונות, הערכים הפנימיים, החלומות הכמוסים ביותר שלנו וכיצד ניתן להביא את כולם או חלקם לידי מימוש.

תפקידי כמאמנת להראות נקודות מבט חדשות/נוספות, לחדד, למקד, להביט באומץ קדימה אל העתיד ולפתוח צוהר חדש ומאתגר שונה מהחיים שהיית רגיל אליו.

לעזור לך להתמקד במה שיש במקום במה שאין, להנהיג ולפתח מודעות של בחירה תוך לקיחת אחריות אישית. לדעת להכיר ולאהוב את עצמך תוך מבט קדימה אל מטרות מציאותיות נעלות יותר ממה שהיית רגיל.

חדשות ועדכונים


הילה ורדי, ניצוצות
ברוכים הבאים לאתר 'ניצוצות'

סדנאות 'אומ"ץ' ו'אתגרים' נותנות לך את ההזדמנות להביט ולבחון בפעם הראשונה את עצמך ולא את האחר, לתת לך הזדמנות להתמודד מול המציאות, להוביל את עצמך כמנהיג/ה ולבחור תמונת עתיד שונה ממה שהכרת עד היום.


חדש !!!
  • החלה הרשמה לסדנאות מנהיגות ןמיומנויות למידה.
  • החלה הרשמה לסדנאות העצמה לבני-נוער ומתבגרים: קבוצות קטנות באווירה אישית ומקבלת. התמקדות בשיפור הישגים אישיים, לימודיים, שיפור יחסים ותקשורת בבית, בבית הספר ובמעמד החברתי.

 

לפרטים והרשמה התקשרו:

054-345-5305

המלצות

כשאמא שלי ביקשה שניפגש הססתי, הרבה לחץ במבחנים, לא מצליח לקום בבוקר, רב כל היום עם החברים קראו עוד...

רציתי להודות לך על היכולת שלך להיכנס אלי לחיים ולגרום לשינוי בחשיבה, בהסתכלות על החיים, קראו עוד...

כשהגעתי אלייך הייתי עצבנית על העולם, על החיים, על הבן זוג, על הסובב אותי. החלטתי לעשות שינוי ולהגיע אליך.. קראו עוד...

הילה ורדי  |  מנחה ומובילת סדנאות  |  נייד: 054-345-5305  |  פקס: 03-5361417
פוקס עיצוב אתרים