הילה ורדי, מומחית לילדים ולמתבגרים

סדנת מתבגרים

סדנת הכנה לקראת גיוס - הילה ורדי

גיל ההתבגרות הינו שלב מרתק. מתקיימים בו מגוון שינויים רחב, החל בהיבט הפיזי, ההיבט הרגשי, ההיבט החברתי וכלה בהיבט החשיבתי. שינויים אלה מציבים לעיתים מול המתבגר קשיים מול אתגרים.

מטרת הסדנה לפתח יכולות עצמאות, מציאת זהות אישית ופיתוח מיומנויות למידה שונות.

ההורים, המורים והחברים מציבים בפני המתבגרים דרישות שונות ,מאשימים בהתנהגות לא "מתאימה" לנורמה ודורשים מהם להקשיב ולהשתנות בהתאם למקובל.


השאלות העולות באות מכל התחומים :

התחום החשיבתי - טומן בחובו חשיבה ביקורתית כלפי חוץ ופנים כגון: מי אני?, במה אני מיוחד על פני האחרים?, מהו צדק? מי צודק לפי העולם שלי?

התחום הפיזי - טומן בחובו מבט אישי על השינויים הפיזיולוגים כגון עיסוק במראה החיצוני תוך השוואה אל הסביבה, עיסוק מה ומי יפה יותר ומה פחות, מצבי רוח קיצוניים מתחלפים, שינויים בפרופורציות הגוף.

התחום החברתי - טומן בחובו תהיות מול החברה – האם אני כמו כולם?, מה חושבים עלי?, מה הייתי רוצה לעשות בסיטואציות חברתיות?, האם עלי לשמור מרחק או להתקרב?, האם לשתף את ההורים? או את החברים? האם יבינו אותי?

תקופה זו של גיל ההתבגרות היא תקופת בלבול, חשש, חשיבה על העתיד: איך החיים אמורים להיות. ישנם כאלה הנוטים לקחת על עצמם גם לא מעט סיכונים אישיים וחברתיים (לעיתים תחת לחץ חברתי) כדי לבדוק את גבולות היכולת והשליטה שלהם על עצמם.

מטרת האימון (אישי או דרך סדנה קבוצתית) היא לעזור, לתמוך במציאת דרך וכיוון שונה, לדעת לשאול שאלות מכוונות לקראת יעדים שהמתבגר מציב לעצמו בתחומים השונים, לעזור להראות לו גם זווית ראייה של תפיסת עולם אחרת ושונה ממה שהיה רגיל אליה, לאמן אותו לקחת אחריות ובסיועה לשפר את ההישגים האישיים, החברתיים והלימודיים ולא פחות חשוב, להוביל ליצירת חיים שקטים בבית ובחברה.

חדשות ועדכונים


הילה ורדי, ניצוצות
ברוכים הבאים לאתר 'ניצוצות'

סדנאות 'אומ"ץ' ו'אתגרים' נותנות לך את ההזדמנות להביט ולבחון בפעם הראשונה את עצמך ולא את האחר, לתת לך הזדמנות להתמודד מול המציאות, להוביל את עצמך כמנהיג/ה ולבחור תמונת עתיד שונה ממה שהכרת עד היום.


חדש !!!
  • החלה הרשמה לסדנאות מנהיגות ןמיומנויות למידה.
  • החלה הרשמה לסדנאות העצמה לבני-נוער ומתבגרים: קבוצות קטנות באווירה אישית ומקבלת. התמקדות בשיפור הישגים אישיים, לימודיים, שיפור יחסים ותקשורת בבית, בבית הספר ובמעמד החברתי.

 

לפרטים והרשמה התקשרו:

054-345-5305

המלצות

כשאמא שלי ביקשה שניפגש הססתי, הרבה לחץ במבחנים, לא מצליח לקום בבוקר, רב כל היום עם החברים קראו עוד...

רציתי להודות לך על היכולת שלך להיכנס אלי לחיים ולגרום לשינוי בחשיבה, בהסתכלות על החיים, קראו עוד...

כשהגעתי אלייך הייתי עצבנית על העולם, על החיים, על הבן זוג, על הסובב אותי. החלטתי לעשות שינוי ולהגיע אליך.. קראו עוד...

הילה ורדי  |  מנחה ומובילת סדנאות  |  נייד: 054-345-5305  |  פקס: 03-5361417
פוקס עיצוב אתרים